Product Attributes
| Collection | Luxecraft Artisan Springs |
|---|---|
| Color | Brighton Herringbone |
| Construction | Rigid |
| Shape | Plank |
| Edge | Painted Bevel |
| Application | Residential |
| Width | 5" |
| Length | 36" |
| Thickness | 7 mm |
| Attached Pad | Vinyl Tile |
| Location | On, Above or Below Grade |
| Look | Wood |


