Product Attributes
| Collection | Grass Valley 20 |
|---|---|
| Color | Gray Matter |
| Construction | Flex |
| Shape | Tile |
| Application | Residential |
| Size | 12" X 24" |
| Thickness | 2.5 mm |
| Attached Pad | Vinyl Tile |
| Location | On, Above or Below Grade |
| Installation Method | Glue Down |
| Collection | Grass Valley 20 |
|---|---|
| Color | Gray Matter |
| Construction | Flex |
| Shape | Tile |
| Application | Residential |
| Size | 12" X 24" |
| Thickness | 2.5 mm |
| Attached Pad | Vinyl Tile |
| Location | On, Above or Below Grade |
| Installation Method | Glue Down |