Product Attributes
| Collection | Familiar Frontier II |
|---|---|
| Color | Cornsilk |
| Construction | Luxury Vinyl Tile |
| Shade | Light |
| Shape | Plank |
| Edge | N/A |
| Application | Residential |
| Size | 6" X 48" |
| Width | 6" |
| Length | 48" |
| Thickness | 2 mm |
| Attached Pad | Vinyl Tile |
| Location | On, Above or Below Grade |


