Product Attributes
| Collection | Barrali II |
|---|---|
| Color | Forest Lands |
| Construction | Luxury Vinyl Tile |
| Shade | Light Medium |
| Shape | Tile |
| Application | Residential |
| Size | 7.72" X 51.97" |
| Thickness | 2.5 mm |
| Attached Pad | Vinyl Tile |
| Location | On, Above or Below Grade |
| Collection | Barrali II |
|---|---|
| Color | Forest Lands |
| Construction | Luxury Vinyl Tile |
| Shade | Light Medium |
| Shape | Tile |
| Application | Residential |
| Size | 7.72" X 51.97" |
| Thickness | 2.5 mm |
| Attached Pad | Vinyl Tile |
| Location | On, Above or Below Grade |